Bizimle İletişime Geçin

Işık oyunu ve yalıtım

Doğal ışıkla oynayın

Kumaş, ahşap, alüminyum, PVC veya deri… söz konusu olan iç mekan perdeleriniz ise olanaklar sonsuzdur. Pencere perdeleriniz bir yandan ambiyans ve ışık efektleri yaratırken bir yandan da konfor ve mahremiyetinizde önemli bir rol oynar.

[Best_Wordpress_Gallery id=”5″ gal_title=”Motorlu”]

Stor perdeler

Stor perdeler bir güneş filtresi görevi görürler. Seçtiğiniz kumaşa bağlı olarak, sizi parlamalardan korurlar ve evinizin içinde tam bir karanlık sunarlar.

Jaluziler

Klasik veya modern, jaluziler çifte avantaj sunarlar: doğal ışığı dönüştürürler ve mahremiyeti korurlar.

Katlanır perdeler

Geniş bir kumaş ve renk yelpazesi ile, katlanır perdeler tüm pencere şekillerine uyum sağlayarak, görüşünüzü ve odanızın tasarımının güzelliğini artırırlar.

Bir perdenin motorlu hale getirilmesi

Artık karışan kablolar ve ipler yok. Tek bir tıklama ile jaluzinizi mükemmel konumlandırma ve hizalama ile açabilirsiniz. Somfy motorlar aynı zamanda büyük pencereler, yüksek konumdaki veya ulaşılması güç gölgelikler için de idealdir.

Somfy motorlu iç mekan güneşliğinin avantajları

Sessiz Sonesse serisi
İç mekanlara özel

My fonksiyonu
Merkezi bir uzaktan kumanda ile tüm perdelerinizi mükemmel bir şekilde hizalamanıza olanak sağlar.

 WireFreeTM serisi %100 kablosuzdur
Güneş enerjisi veya kalem pille çalışan bu motorlar kullanıma bağlı olarak 1 ila 5 yıllık pil ömrüne sahiptir. Perdelerinizi motorlu hale getirmek için elektrik bağlantısına ihtiyacınız yoktur.

Etiketler: Motorlu Perde, Motorlu Perde İstanbul, Motorlu Perde Avrupa Yakası, Motorlu Perde Anadolu Yakası, Motorlu Perde Fiyatları, Motorlu Perde Firmaları, Motorlu Perde Şirketleri