Bizimle İletişime Geçin

Zip Perde Fiyatı İçin Tıklayınız.

Basit bir kullanımı olan, son derece kuvvetli ve dayanıklı, esnek bir stor perde satın almak isterseniz, Zip Perde ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Bu perde ürünün üretiminde, bütün dünyanın en üst düzey teknoloji olarak kabul ettiği Serge Ferrari teknolojisi kullanıldı. Kullanılan bu teknoloji ile birlikte Zip Perde çok özel ve farklı bir konuma taşındı. Üst kalite bir teknoloji ile geliştirilen Zip Perde ile neredeyse dünyanın bütün teknolojisini bir arada yaşayacaksınız. Serge Ferrari teknolojisinin bütün imkanlarından yararlanmak suretiyle, bu esnek perdelerden etkin bir şekilde yararlanabilirsiniz. Kullandığınız stor perdeler aracılığı ile teknolojide zirveyi görmek isterseniz, Zip Perde tam olarak sizin için geliştirilmiş bir ürün… Sadece bu ürün ile bile ortamları teknolojik bir donanımla buluşturabilirsiniz.

Yeni Nesil Stor Perdelerden…

Zip Perde adını verdiğimiz bu özel stor perdeler, kullanılan teknoloji de dikkate alındığında, yeni nesil perdelerden… Teknolojik, modern ve özel bir perde olarak, klasik stor perdelerden ayrılan Zip Perde, kullanmanız durumunda farkını size her zaman hissettirecek. Klasik perdeler ihtiyaçlarınızı karşılamıyorsa ve artık donanım bakımından daha özel ürünleri almak ve kullanmak istiyorsanız, Zip Perde sizin için biçilmiş kaftan olacak. Bu ürün sizi birçok açıdan tasarrufa zorlayacağı için, kısa vadede de olsa, ne kadar karlı bir tercihte bulunduğunuzu göreceksiniz. Gerçekten karlı ve tasarruflu perde tercihleri yapmak isteyenler için de, yeni nesil Zip Perde, çok uygun bir ürün…

Dört Mevsime Göre Üretildi

Bir stor perdeden tam olarak ne beklersiniz? Stor perdeler sizin ihtiyacınızı ve isteklerinizi her zaman yerine getirebilmeli. Eğer bu noktada kullandığınız stor perdeler ihtiyaçlarınıza ve isteklerinize yetersiz geliyorsa, yeni bir stor perdeye ihtiyaç duyacaksınız demektir. Zip Perde, size her şekilde yeterli gelecek ve yeni bir stor perdeye ihtiyaç duymanıza engel olacak. Dört mevsim kullanılan stor perdelerden bir tanesi olan Zip Perde, her mevsimde, neye ihtiyaç duyuyorsanız onu size sunuyor. Bu sayede değişen mevsimlerde etkinliğini kaybeden bir stor perdeyi satın almış olmuyorsunuz. Aksine, değişen her mevsime göre şekillenen, özel bir perde satın almış oluyorsunuz. Böylece her mevsimin yalnızca güzel yanı ile buluşmak ve güzel yanını değerlendirmek tamamen elinizde oluyor.

 

Zip Perde Fiyatı İçin Tıklayınız.

 

Kumaş ve Tercih Çeşitliliği

Kumaş çeşitliliği olan perdeler sizlere tercih çeşitliliği de sunar. Zip Perde de bu perdelerden birisi olarak gayet geniş bir kumaş çeşitliliği ile üretildi. Bu özelliği sayesinde Zip Perde ile ortama farkı oranlarda ışık ve ısı geçirme imkanına sahipsiniz. Ortamın ışığı ve ısısı tamamen sizin elinizde olacak, sizin tercihleriniz ile şekillenecek. Ancak hangi kumaşı tercih ederseniz edin, perdenin birbirinden özel çeşitli donanımları sayesinde, perdeyi kullanırken her anlamda iyi sonuçlar alacaksınız. Perdelerimiz ortamın ışığını ve ısısını sizin müdahaleniz olmasa da gerekli seviyede tutmayı başarır.

Isı Kontrolü İle Tasarruf Hayatınızın Bir Parçası Olsun

Tasarrufu hayatınızın bir parçası haline getirmeye ne dersiniz? Zip Perde üretilirken, ısı kontrollü stor olarak üretildi. Isı kontrolü ile size danışmaksızın, her zaman tasarruf eden bu perdeler, tasarrufu hayatınızın bir parçası yapma konusunda oldukça iddialı… Bu perdeleri satın alıp kullanmaya başladıktan itibaren ortamlardaki ısı harcamalarınızın büyük düşüşler yaşayacağını göreceksiniz. Özellikle geniş mekanlarda bu tür perdelerin kullanılması durumunda elde edilen sonuçların son derece tatmin edici sonuçlar olduğunu vurgulamalıyız. Isı tasarrufu sağlamaya en mantıklı noktadan, perdelerinizden başlayın… Perde değişimi ile sağladığınız ısı tasarrufunun boyutunu görünce bu durum karşısında çok şaşıracaksınız.

Ömür Boyu Garanti

Aynı zamanda deforme olmayan stor perdelerden biri olan Zip Perde, deforme olmama konusunda ömür boyu garantilidir. Ömür boyu deforme olmayacak bu perdeleri uzun müddet boyunca, temel özellikleri ile birlikte kullanabilirsiniz. Bu perdeler size uzun müddet boyunca sağlıklı bir kullanım sağlar. Zip Perde sadece deforme olmama konusunda değil, aynı zamanda, yırtılma ve ateş alma konusunda da aynı direnci gösterir. Bu perdeler hiçbir şekilde yırtılmaz ve ateş yürütmez. Dolayısıyla ortamdaki güvenliğin sağlanması bakımından da bu ürünler görev alır. Zip Perde kullandığınız ortamlarda saydığımız bu özellikler dolayısıyla güvenliğin sağlanması çok daha kolay olacaktır. Kullanacağınız perdede bu tür özelliklerin olmasını önemsiyorsanız, Zip Perde tasarlanırken, bütün bu detaylar sizin için düşünüldü.

Mükemmel Tasarımlar Ve Renkler

Tasarım harikası stor perdelere göz atıyorsanız, Zip Perde mutlaka dikkatinizi çekecektir. Zip Perde tasarlanırken yalnızca tasarım bakımından bir harikanın ortaya çıkması düşünülmedi. Aynı zamanda ortaya çıkartılan bu eşsiz tasarımın, kullanılan renklerle de bütünlük sağlaması istendi ve ortaya Zip Perde tasarımları çıkartıldı. Ortaya çıkan bu tasarımlar, her mevsim sizi konforlu kılacak bir yapıyı ve görsel anlamda eşsiz bir perdeyi doğuruyor. Bu perdeyi satın almanız ve kullanmaya başlamanız durumunda karşılaşacağınız yorumlar, ne kadar doğru bir tercih yaptığınızı ortaya koymaya yetecek. Çünkü kullandığınız perdeyi gören herkes, bu perdelere hayran olacak ve bu hayranlık durumunu sizlerle paylaşacak.

Zip Perde Fiyatı İçin Tıklayınız.

 

Etiketler: zip perde izmirfermuarli perdezip perde ankarazip perde nedirzip perde antalyadış mekan perdesizip perde bursa,zip perde konyazip perde kocaelizip perde sakaryazip perde bodrum, zip perde fiyatları, zip perde istanbul