Ahşap Perde

Ahşap Perde Modellerinde En Cazip Fiyatlarla En Uygun Çözümleri Üretiyoruz

Size özel ahşap perde fiyat tekliflerimiz için hemen arayın!

(Aramak için numaranın üzerine tıklayabilirsiniz)

Ara
Gündüzler Perde Telefon Ara

Ahşap Perde Fiyatları ve Modelleri

Ahşap Perde denilince sizin de gözünüzde canlanan bir evin salonu mu oluyor? Hatta belki perdecilerin vitrinlerinde görmeye alışkın olduğumuz ahşap perdeler geliyordur doğrudan gözünüzün önüne. Ancak ahşap perde modelleri ile sınırlı bir sektör değil. Ev, yazlık gibi yaşam alanları için sunulan ve mekanizmaları ahşap ve ağaçların yanı sıra pek çok farklı sistemden oluşurken, işin bir de kalite ve dayanıklılık özel bir boyutu var.

Evlerde ihtiyaç duyulan ahşap perdeler, genellikle iyi ağaçtan olmalı ve kullanışlılık sağlayıcı olmalıdır. Diğer taraftan bir bahçe için baz alacak olursak çürümeye dayanıklı olması çok önemlidir. Geçmişte bu tür perdeler kol gücü ile açılıp kapansa da çeşitli zamanlama hataları ve de perde açılıp kapanma problemleri gündeme geliyordu. Bunun için geliştirilen ahşap perde sistemleri bugün oturaklı tasarımların olmazsa olmazı. Ayrıca daha küçük motorlar ile tasarlanan ahşap perdeler evlerimizde de kullanılmaya başlandı ve bu sayede uzaktan kumandalı perde devrine geçiş yaptık.

Gündüzler Perde tüm Türkiye’de tüm bu hizmetleri bir arada en profesyonel şekilde sunuyor. Hizmet ağını sınırlı tutmak mümkün değil. Aynı zamanda İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa gibi büyük şehirlerin yanı sıra ülkenin dört bir yanındaki merkezler de hizmet ağından yer alır. Yani ahşap perde anlamında aradığınız her hizmet Gündüzler Perde ile çok daha hızlı bir şekilde montajı yapılıyor.

Eviniz, iş yeriniz, işletmeniz ya da oteliniz için perde arayışlarınıza en hızlı ve en profesyonel şekilde cevap verecek bir ekip var. Oteller için ihtiyaç duyulan perdelerden, cam tavan sistemleri için özel olarak hazırlanan tavan perdelerine ve hatta Jaluzi gibi özel türlere kadar birbirinden çok farklı perdelere aynı adreste ulaşabilirsiniz.

Diğer hizmetlerimizi de inceleyebilirsiniz:

Perde sistemleri konusunda 20 yıllık tecrübemizle en yüksek teknolojileri kullanarak size en uygun çözümleri sunuyoruz.

This post is also available in: İngilizce