Katlamalı Perde

Katlamalı Perde modellerinde size en uygun çözümleri üretiyoruz.

Size özel katlamalı perde fiyat tekliflerimiz için hemen arayın!

(Aramak için numaranın üzerine tıklayabilirsiniz)

Ara
Gündüzler Perde Telefon Ara

Perde sistemleri konusunda 20 yıllık tecrübemizle en yüksek teknolojileri kullanarak size en uygun çözümleri sunuyoruz.

Katlamalı Perde Fiyatları ve Modelleri

Hem modern, hem de klasik ortamların ideal tamamlayıcılarından biri olan katlamalı perde 3 farklı mekanizma ile tesis edilebiliyor. Bunlar zeyna, tüplü ve orta göbekli olarak tanımlanan sistemlerdir. Her biri, katlamalı perde seçiminizi daha kullanışlı ve şık hale getirecek seçeneklerdir. 3 farklı mekanizma söz konusu olsa da her biri aynı işlevi aynı şekilde yerine getirirken, sadece farklı parça yapılarına sahiptirler. Çalışma prensibi ise oldukça kolay. Korteksli üst raya yerleştirilen makaralara geçirilen ipler ya da kurdeleler, perdenin halkalarından geçirilir ve en alttaki halkaya gelindiğinde çengel ile sabitlenir. Zincirli kumanda ile rahatlıkla hareket ettirilebilen bu sistem, 45 – 50 cm aralıklar ile yerleştirilen çubukları gergin bir şekilde hareket ettirerek, perdeyi yukarıya doğru toplar. Böyle bir sisteme sahip olan perde, tercih edilen kumaşa göre farklı tarzlara sahip olabilmektedir.

Katlamalı perde olarak tanımlanan bu sistem, kolayca temizlenebiliyor olması, yıkamanın da yine çok kolay olması ile dikkatleri çekmekte. İp ya da kurdeleyi, sabitlediğiniz en alttaki halkadan çıkararak, pratik bir şekilde kumaşı çıkarabilir, yıkayıp yeniden yerine yerleştirebilirsiniz. Katlamalı perde sistemleri söz konusu olduğunda, tahmininizden daha fazla opsiyon elde edersiniz. Metal çubuklar ve etek ağırlığı seçeneklerinin yanı sıra şeffaf ara çubuk ve lama kullanımı ile tülleri de katlamalı perde olarak tasarlatmak mümkündür. Katlama mekanizmaları ise duvara ya da tavana monte edilebilir ve mekânın durumuna göre karar verilebilir. Duvara montaj yapılacağı zaman daha uzun montaj aparatının kullanılması yeterli olmaktadır.

Evlerimizi daha şık hale getirmesi, diğer taraftan şık duruşu ile gönlümüzü fetheden katlamalı perdeler, profesyonel ellere emanet edildiğinde harika sonuçlar verir. Bunun için tecrübesi ve uzmanlığı ile adından söz ettiren Gündüzler Perde Sistemleri ‘ni tercih edebilirsiniz. Kolayca iletişime geçebileceğiniz profesyonel ekip, çeşitli şehirlerde hizmet vererek müşterilerine daha kolay bir şekilde ulaşıyor. İzmir, Antalya, Ankara, Eskişehir ve Kocaeli gibi şehirler, hatta Denizli, Sakarya, Trabzon, Samsun ve Muğla Gündüzler Perde Sistemleri ‘nin hizmet ağında yer almaktadır. Siz de katlamalı perde siparişinizi vermek için hemen iletişime geçebilirsiniz.

Diğer hizmetlerimizi de inceleyebilirsiniz:

Perde sistemleri konusunda 20 yıllık tecrübemizle en yüksek teknolojileri kullanarak size en uygun çözümleri sunuyoruz.

This post is also available in: İngilizce