(Aramak için numaranın üzerine tıklayabilirsiniz)

Ara
Gündüzler Perde Telefon Ara

Pergola Tente Fiyatları ve Modelleri

Firmamız tarafından en kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen pergola ürünlerimiz için sayfamıza bakabilirsiniz. Firmamız, uzun yıllardır bu sektörün içerisinde en iyi usta ve en kaliteli malzemelerle, siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve zevklerine göre hizmet vermektedir. Ayrıca verdiği hizmetin arkasında da durarak, herhangi bir ihtiyaç durumunda veya tamir gerektiğinde siz değerli müşterilerimizin her an yanındadır. Bilindiği üzere Pergola konusunda hizmet veren birçok başka firma piyasada mevcuttur. Pergolalar genellikle dört ayak üzerine oturtularak inşa edilmektedir.

Önemli olan imalatı gerçekleştirirken  taşıyıcı ayakları ile atkı denilen taşıyıcıların kalınlık ve ebatlarının doğru şekilde ölçülüp biçilerek, yerleştirilecek olan zemine doğru şekilde sabitlenmesidir. Bunu yapacak olan firmanın bu konuda bilgili, tecrübeli ve bilinçli ustalara sahip olması çok önemlidir. Bu konuda uzman olmayan firmalarca yaptırılan pergolalarda yaşanan birçok sorun, ilgililerce bilinmekte olup hem verdiğiniz paranın, hem de verdiğiniz zamanın boşa harcanmasına sebep olurken, ileride yaşanabilecek herhangi bir doğa olayında deprem veya fırtına ve yağmur durumunda evinize, çevrenize veya canınıza doğabilecek birçok zarar söz konusu olabilmektedir. O nedenle güvenlik bizim için en önde gelir.

Usta olmayan ellerde, doğru şekilde ölçülüp biçilmeden yapılan pergole ayakları, herhangi bir fırtına durumunda bulunduğu yerden sökülüp devrilerek uçabilmekte, yoldan geçen bir insanın veya hayvanın canına kast edebilmekle birlikte, yolda veya çevrede bulunan başka bir mala, cana veya arabaya zarar vererek çevrede tehlike yaratabilmektedir.

Firmamız tarafından üretilen ve montajı yapılabilen Pergola modelleri birçok malzemeden üretilebilmektedir. Genellikle yazlık evlerde ve sitelerde ahşap pergolalar tercih edilmektedir. Ağaç Pergole modellerinde birinci sınıf Rus Çamı kullanılmaktadır. Bu çam türü Rusya’nın Sibirya bölgesinden ülkemize getirilmektedir. Kullandığımız ağaçlar özellikle budaksız olarak seçilmekte olup yumuşak yapıda da olduğundan kolaylıkla işlenebilmektedir. Rus çamı Ülkemizde oldukça talep gören bir çam türü olma özelliğini korumaktadır. Ahşap pergola ürünlerimizde, istenilen türde ağaç malzeme, müşterilerimizin beğenisi doğrultusunda seçilerek, istenilen türde işlemeli olarak da firmamızca üretilebilmektedir. Ustalarımız tarafından yapılan ince işçilikle üretilen ahşap ürünler için, model kataloğumuzdan müşterilerimiz istedikleri ve beğendikleri işlemeyi seçebilmektedir. Ayrıca müşterilerimiz dilerlerse internetten de beğendikleri ahşap oyma modellerini tecrübeli ustalarımıza yaptırabilirler. Müşterilerimiz tarafından seçilen desenler, inşa edilecek pergolanın beğendikleri bölümlerine, ustalarımız tarafından ince işçilikle dizayn edilerek yerleştirilmektedir.

Diğer hizmetlerimizi de inceleyebilirsiniz:

This post is also available in: İngilizce