Stor Perde

Stor Perde Modellerinde En Cazip Fiyatlarla En Uygun Çözümleri Sunuyoruz

Size özel stor perde fiyat tekliflerimiz için hemen arayın!

(Aramak için numaranın üzerine tıklayabilirsiniz)

Ara
Gündüzler Perde Telefon Ara

Stor Perde Fiyatları ve Modelleri

Stor perde son zamanların en çok tercih edileni, sadece evler ya da iş yerleri değil daha nice farklı mekanın tamamlayıcı olan ve birbirinden farklı seçenekleri ve tasarımları ile dikkat çeken bir perdeleme sistemidir. Mekanizmalı perde sistemlerinin de en çok tercih edileni olduğunu belirtmek gerek. Hem pratiklik isteyen, hem kullanım kolaylığı arayan hem de modern bir tasarımı benimseyenler için önerilen ürün artık klasik dekorasyonun da bir parçası olarak tasarlanabilmekte, üstelik göz kamaştıran sonuçlar ortaya çıkarabilmektedir. Stor perde seçimi yapmak ve mekanları bu perdeler ile donatmak ise biraz meşakkatli olabilir. Çünkü sizi birbirinden farklı modeller, kumaş özellikleri, mekanizma farklılıkları ve de renk çeşitliliği bekliyor.

Stor perde denilince, temelde 3 farklı grup dikkatleri çekiyor. Bunlar Sunscreen, polyester ve Blackout olarak ifade ediliyor. Sunscreen olarak tanımlanan grup, güneş ışığını kırıcı niteliğe sahip, yani diğerlerine göre daha geçirgendir. Ofisler, yönetim binaları ve hastaneler için ideal kabul edilmektedir. Polyester ise daha az ışığı geçirmesi ve daha geniş bir kullanım alanına sahip olması ile bilinir. Blackout ise karartma perde olarak tanımlanan özel kumaşlar ile tasarlanır. Işığı %100 oranında kesmesi ile bilinir bunun amaçlandığı pek çok alanda kullanılabilir. Stor mekanizmaları motorlu olarak tasarlanabilmekte, dijital baskı ile özel bir tasarıma sahip olabilmektedir.

Perdelerinizi hem daha kullanışlı hale getirmek mümkün, hem de size özel bir tasarımım tercih etmeniz mümkün. Perdelerinizi uzaktan kumanda, tablet ya da akıllı telefon gibi cihazlar ile kontrol edebilecek olmanız ise dikkat çekici. Özellikle çeşitli hareket kısıtlılıklarına sahip olanlar için bu perde sistemleri büyük bir kolaylık olacaktır. Diğer perdelere oranla temizliğinin daha kolay olması ise cabası.

Gündüzler Perde Sistemleri ile iletişime geçerek, sizde en başarılı stor perde uygulamalarına sahip olabilir, yaşam alanlarınızı teknoloji ve şıklık ile donatabilirsiniz. Bu hizmeti almak ise çok kolay! İzmir, Antalya, Muğla, Ankara, Eskişehir, Trabzon, Samsun, Kocaeli, Denizli ve Sakarya gibi pek çok şehir hizmet ağı kapsamında yer almaktadır. Siz de hemen iletişime geçerek, sipariş verebilirsiniz.

Diğer perdeleme hizmetlerimizi de inceleyebilirsiniz:

Perde sistemleri konusunda 20 yıllık tecrübemizle en yüksek teknolojileri kullanarak size en uygun çözümleri sunuyoruz.

This post is also available in: İngilizce