Tavan Perdesi

Tavan Perdesi Modellerinde En Cazip Fiyatlarla En Uygun Çözümleri Sunuyoruz

Size özel tavan perdesi fiyat tekliflerimiz için hemen arayın!

(Aramak için numaranın üzerine tıklayabilirsiniz)

Ara
Gündüzler Perde Telefon Ara

Tavan Perdesi Fiyatları ve Modelleri

Tavan perdesi olarak ifade edilen sistemler, genellikle farklı uygulama alanlarına sahip olmaktadır. Belki bir kış bahçesi, belki teras belki de bir villada tercih edilebilen sistemler, restoran ve kafe gibi işletmelerde de kullanılabilmektedir. Üstelik tek ve belli bir sistem değil, tercihe göre farklı seçenekler de tercih edilebilir. Tavan ve çatı kısımlarında tercih edilen ve tavan perdesi olarak adlandırılan sistemler, projeye uygun olarak tespit edilmektedir. En çok tercih edilen ise Plise perde olmaktadır. Pek çok mekâna şıklık katabilen, modern yapısı, kullanışlılığı ile neredeyse her ortamı canlandırması Plise perdenin daha fazla tercih edilmesini sağlamaktadır.

Yüksek performanslı olarak ifade edilen bu sistem, istendiği takdirde yerini farklı yapılara da bırakabilir. Örneğin stor perde sizin için iyi bir seçenek olabilir. Yükseklik etkeni sebebi ile genellikle tavan perdesi motorlu olarak tesis edilmektedir. Bunun yanı sıra butonlu sistemler ve de uzaktan kumanda da kullanılabilir. Hem sizin kişisel tercihiniz, hem de mekânının kullanım amacına uygun olarak bu seçimi yapabilirsiniz. Pek çok renk seçeneğinin de mevcut olduğu sistemler, ortamın dekorasyon tarzı ve benzeri detaylara göre tespit edilebilir ve uygulamaya geçilebilir. Yüksek performanslı oluşu ile Plise perde en çok tercih edilen olsa da, stor perde de harika sonuç verecektir. Bu yüzden tercihinizin her iki perde türü de olabileceğiniz tekrar edelim. İster kafe, restoran ve benzeri bir işletme olsun, ister ofis, toplantı salonu gibi bir mekân olsun, isterseniz de söz konusu eviniz olsun, hiç fark etmeksizin, bu sistemler kurulabilir ve hem şık hem de kullanışlı perdeler ortaya çıkarılabilir.

Tavan perdesi uzmanlık ve tecrübe isteyen bir iş olduğundan Gündüzler Perde Sistemleri gibi uzman bir ekip ile çalışmanız sizin için daha iyi olacaktır. Bu sayede süreç sizin için kolaylaşacak, sonuç ise güzelleşecektir. Tavan perdesi siparişinizi vermek için doğrudan iletişime geçebilirsiniz. Üstelik unutmamalısınız ki, profesyonel ekip, geniş bir hizmet ağı ile yanınızda yer alıyor. Ankara, Antalya, İzmir, Eskişehir, Sakarya, Kocaeli, Denizli, Muğla, Samsun ve Trabzon gibi şehirlerin dâhil olduğu hizmet ağı söz konusudur.

Diğer hizmetlerimizi de inceleyebilirsiniz:

Perde sistemleri konusunda 20 yıllık tecrübemizle en yüksek teknolojileri kullanarak size en uygun çözümleri sunuyoruz.

This post is also available in: İngilizce