Otel Perdesi

Otel Perdesi Modellerinde En Cazip Fiyatlarla En Uygun Çözümleri Sunuyoruz.

Size özel otel perdesi fiyat tekliflerimiz için hemen arayın!
Ara
Gündüzler Perde Telefon Ara

Otel Perdesi Fiyatları ve Modelleri

Kullanışlılığı kadar görselliği ile de büyük önem taşıyan otel perdelerinde, tasarıma büyük bir önem göstermek gerekiyor. Her bir bölümün perde tasarımınız özenle ve kullanılan mobilyalar ile uyumlu olacak şekilde yapmak gerekiyor. Bunun için restoran ve lobi gibi alanlarda farklı perde tasarımları yaparken, odalarda farklı perde tasarımları tercih etmek gerekiyor. Otel perdesi, odalarda şıklığın yanı sıra bazı özelliklere de sahip olmalıdır. Örneğin ışık geçirgenliği dikkat edilmesi gereken önemli bir detay olacaktır. Blackout kumaşlar, büyük oranda otel perdelerinin seçimidir. Çünkü bu kumaş türü oldukça özeldir ve ışığı %100 oranında kesme özelliğine sahiptir.

Farklı bir dokuma türü olan kumaş, çeşitli tasarımlar ile bir araya geldiğinde, hem mekânın şıklığını sağlayacak, hem de ışığı tamamen keserek, misafirlere konfor sağlayacaktır. Daha kaliteli bir uyku için tam karanlığa gerek duyulduğu malumdur. Bunlara da bağlı olarak otel perdesi seçimlerinde, stor, tüller, katlamalı fonlar ve benzeri birbirinden farklı sistemler tercih edilebiliyor. Kumaşın kalitesi ve özellikleri ise en önemli fiyat belirleyici olarak karşımıza çıkıyor. Uygulama yapılacak olan pencerelerin ölçü ve sayıları ne kadar etkili olursa, kumaş özellikleri de o kadar etkilidir. Blackout olarak tanımlanan kumaşların yerli ve de yabancı üretimleri mevcut olmakla birlikte, uygulayıcının önerileri ile seçiminizi yapmanız mümkündür. Uygulayıcının önemi üzerinde durmamak ise mümkün değil, çünkü tecrübe ile birlikte istenilen mükemmel sonuçlar elde edilebilmektedir.

Gündüzler perde sistemleri, estetik görünüşü, şıklığı, misafirleri büyüleyen atmosferi ile göz kamaştıran otel perdesi çalışmalarına imza atmaktadır. Bu da otel sahipleri ve yöneticilerinin aradığı özellik olarak tanımlanabilir. Mükemmel kullanışlılıkta ve de görsellikte tasarımlar için Gündüzler Perde Sistemleri ile iletişime geçerek, çalışmalara başlayabilirsiniz. Kolayca iletişime geçebileceğiniz gibi, bu hizmete her şehirde kolayca ulaşabilirsiniz. Ankara, Antalya, İzmir, Eskişehir, Sakarya, Denizli ve Kocaeli gibi şehirlerin yanı sıra Trabzon, Samsun ve Muğla ‘da da hizmet alma imkânına sahipsiniz. Otelinizi şıklaştırmak, dekorasyonunu özel seçimler ve özel kumaşlar ile tamamlamak işte bu kadar kolay. Profesyonelliğe ulaşmak için siz de hemen iletişime geçebilirsiniz.

Diğer perdeleme hizmetlerimizi de inceleyebilirsiniz:

Perde sistemleri konusunda 20 yıllık tecrübemizle en yüksek teknolojileri kullanarak size en uygun çözümleri sunuyoruz.

This post is also available in: İngilizce