Hastane Perdesi

Hastane Perdesi Modellerinde En Cazip Fiyatlarla En Uygun Çözümleri Sunuyoruz

Size özel hastane perdesi fiyat tekliflerimiz için hemen arayın!

(Aramak için numaranın üzerine tıklayabilirsiniz)

Ara
Gündüzler Perde Telefon Ara

Hastane Perdesi Fiyatları ve Modelleri

Hastane perdesi, pek çok mekâna nazaran çok daha özenli bir şekilde düşünülmesi ve tasarlanması gereken bir perdeleme grubunu işaret eder. Bu noktada seçeneğimiz oldukça fazla olsa da, önemli olan en işlevsel olanı tercih etmektir. Hastane perde sistemleri, farklı işlevleri yerine getirebilir. Farklı mekanizmalara sahip olabilir ancak her hastane perde sisteminin aynı şekilde hassas ortamları perdeleme özelliğine sahip olması ve özel yapılara sahip olması gerekir. Bunlar nelerdir siye soracak olursanız, en önemli ve en dikkat edilmesi gereken özellikler, anti – bakteriyel olması ve yangına karşı dayanıklı olmasıdır.

Çeşitli belgeler ile bu özelliği kanıtlanan kumaşlar ve perde sistemleri tercih edilerek, ideal hastane perdeleri tesis edilebilir. ASTM G21 – G22, M1, B1 – B2 ve NFPA gibi çeşitli kumaş sertifikaları, kumaşların bu tip özelliklerini gösterdiğinden, bunlara dikkat edilerek hastane perdesi seçimi yapılmalıdır.

Bu tür özel alanlar söz konusu olduğunda, farklı mekanizmalar da devreye giriyor. Örneğin PVC dikey perde, hastaneler için en güzel seçeneklerden biridir. Bunun yanı sıra Sunscreen olarak ifade edilen güneş kırıcı özellikli perdeler çokça tercih edilir. Raylı sistemler ve de ayırıcı / seperatör olarak tanımlanan mekanizmalar da yine en çok tercih edilenler olmaktadır. Bunların tümünde motorlu bir yapının tesis edilmesi ise mümkündür. Gündüzler Perde Sistemleri, sizin için en kullanışlı ve en ideal perde sistemini tesis edebilir. Tecrübe ve uzmanlığı ile hastanelere kaliteli bir perdeleme hizmeti sunabilmektedir.

Çeşitli sağlık kurumları ve de özellikle hastanelerde ihtiyaç duyulan, hassas bir şekilde tesis edilmesi gereken perdelere en kullanışlı ve en avantajlı şekilde sahip olmak için Gündüzler Perde Sistemlerini tercih edebilirsiniz. Üstelik neredeyse sınırsız bir şekilde hizmet alabiliyorsunuz. İster İzmir, Ankara, Antalya, Kocaeli ve Eskişehir gibi büyük kentlerde yer alın, isterseniz de Denizli, Sakarya, Trabzon, Samsun ve Muğla gibi diğer kıymetli şehirlerimizde… Hiç fark etmeksizin en kaliteli hizmeti alabilirsiniz. Sağlık kurumlarımızın başarılı bir perdeleme ile daha sağlıklı ve daha güvenli hale getirilmesini bir görev gibi benimseyen şirket ile iletişime geçerek, perde siparişinizi verebilirsiniz.

Diğer perdeleme hizmetlerimizi de inceleyebilirsiniz:

Perde sistemleri konusunda 20 yıllık tecrübemizle en yüksek teknolojileri kullanarak size en uygun çözümleri sunuyoruz.

This post is also available in: İngilizce