Yat ve Tekne Perdesi

Marin tip Yat ve Tekne Perde modellerinde size en uygun çözümleri üretiyoruz.

Yat ve tekne perdelerinde size özel fiyat tekliflerimiz için hemen arayın!

(Aramak için numaranın üzerine tıklayabilirsiniz)

Ara
Gündüzler Perde Telefon Ara

Yat ve Tekne Perdesi Fiyatları & Modelleri

Teknelere özel olarak tasarlanan perde sistemleri olarak ifade edilen yat perdesi, büyük bir titizlik ile tasarlanmalı, aynı zamanda da kullanışlılık vadetmelidir. Sadece yat değil, diğer deniz araçları için tasarlanan perde sistemlerinin de aynı isim ile anıldığını da unutmamak gerekir. Bu tür ihtiyaçlarınızda aramanız gereken yat perdesi olacaktır. Tasarım aşamasında ise oldukça özel bir çalışma yürütülür. Hem ölçüye uygun bir çalışma yapılır, hem de ihtiyaç ve tercihlere göre farklı seçenekler düşünülebilir.

Plise perdeler, tekne perdesi denilince her zaman ilk akla gelen olmaktadır. Esnek ve kullanışlı yapısı ise bunun temel sebebidir. Zorlu ortam koşullarında yüksek performans sergileyen bu tür perdeler, deniz araçları için de ideal bir seçim olacaktır. Deforme olmaması, katlandığında da çok az yer kaplıyor olması bu türün diğer önemli özelliklerindendir. Dayanıklılık ve kullanışlılık gibi özelliklerin yanı sıra plise yat perdesinin estetik duruşu da göz ardı edilmemelidir. Plise perde dışında yat perdesi seçenekleri neler olabilir sorusunun ilk cevabı ise stor perde olacaktır. Stor perdeler geniş kullanım alanları arasına deniz araçlarını da ekliyor. Dilerseniz siz de yat perdesi olarak bu sistemi tercih edebilirsiniz.

Yat ve Teknelerde Ahşap Perde Seçimi

Sunscreen ve ahşap perdeler ise stor perde dışında tercih edebileceklerinizdir. Üstelik hangi sistemi tercih ederseniz edin, önemli bir avantaja daha sahipsiniz. Bu mekanizmaların tümüne motor takılabilir ve bu sayede hem modern hem de daha kullanışlı sistemler ortaya çıkarılabilir. Siz de yat perdesi ihtiyacını için arayışa giriştiyseniz, profesyonelliği elden bırakmamalı ve tercihinizi bu yönde yapmalısınız. Yani Gündüzler Perde Sistemleri ‘ni tercih etmelisiniz. Siz tecrübesi, uzmanlığı ve kalitesi ile hizmet veren profesyonel bir ekip eşlik edecek. İsteklerinizi göz önünde bulundurarak, en güzel sonucu oraya çıkarma gayesinde olan ekip, pek çok şehirde hizmet veriyor. Ankara, Antalya, İzmir, Trabzon, Samsun, Kocaeli, Sakarya, Eskişehir, Muğla ve Denizli bu şehirlerin sadece bazıları… Siz de hemen harekete geçerek, yat perdesi siparişi verebilir, size özel tasarım ve seçenekler ile birlikte son derece keyifli ortamlar yaratabilirsiniz.

Diğer perdeleme hizmetlerimizi de inceleyebilirsiniz:

Perde sistemleri konusunda 20 yıllık tecrübemizle en yüksek teknolojileri kullanarak size en uygun çözümleri sunuyoruz.

This post is also available in: İngilizce