Zebra Perde

Zebra Perde Modellerinde En Cazip Fiyatlarla En Uygun Çözümleri Üretiyoruz

Size özel zebra perde fiyat tekliflerimiz için hemen arayın!
Ara
Gündüzler Perde Telefon Ara

Zebra Perde Fiyatları ve Modelleri

Kullanışlılığı ile dikkat çeken, çeşitli eklenebilir fonksiyonları ile de kullanım alanını genişleten zebra perde, aslında bir stor perde türü olarak tanımlanabilir. Stor perdenin çift taraflı mekanizmaya sahip olan şekli olarak ifade edebileceğimiz, size pratik bir şekilde perdeleme yapma imkânı tanıyor. Hem zarif hem de kullanışlı olması en önemli özelliklerinden biridir. Perdenin aşağı ve yukarı hareket ettirilmesi ile birlikte, ışığı geçirgen tarafların üst üste gelmesi ile mekânın aydınlanması sağlanırken, geçirgen olmayan katmanların üst üste gelmesi ile de karartma sağlanmaktadır. Temelde zebra perde bu mantık ile işler.

Temizlenmesinin son derece pratik olması ise bu modern sistemi evlerimizin de bir olmazsa olmazı haline getiriyor. Şıklığı, modern yapısı ve de konforlu oluşu ofis, iş yeri, toplantı salonu ve benzeri pek çok alanda kullanılmasını sağlarken, evlerimizi de bu gruba alıyor. Minimalist dekorasyonu benimseyenlerden, klasikten vazgeçemeyenlere, modern mobilya ve detayları sevenlerden, country tarzdan vazgeçemeyenlere kadar geniş bir kullanıcı kitlesi tercih etmektedir. Zebra perde fiyatları ise seçilen kumaşa ve mekanizma özelliklerine göre belirlenmektedir. Farklı kumaş özellikleri göze çarparken, model ve tasarım farklılıkları da söz konusu olabilir.

Ölçüler en önemli fiyat belirleyicilerden biridir ve mekanizmanın motorlu olup olmaması da önemli bir fiyat belirtecidir. Motorlu sistemler özellikle çeşitli hareket kısıtlılıkları bulunan kişiler için büyük bir kolaylık olacaktır. İster uzaktan kumanda ile ister akıllı telefonunuz ile isterseniz de tabletiniz ile kolayca perdelerinizi hareket ettirebilirsiniz. Kısacası zebra perde, pek çok avantajı ile en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Dekoratif oluşu, kolay temizlenebilmesi, motor opsiyonunun mevcut olması, renk seçenekleri ve de etkin ışık kontrolü elde edeceğiniz en önemli avantajlar olacaktır.

Başarılı bir uygulama için ise evinizi ya da iş yerinizi profesyonel ellere emanet etmelisiniz. Gündüzler Perde Sistemleri, Ankara ‘dan İzmir ‘e, Antalya ‘dan Muğla ve Denizli ‘ye kadar geniş bir hizmet ağı ile perde sistemleri tesis etmektedir. Bunlara ek olarak Sakarya, Kocaeli, Trabzon, Samsun ve Eskişehir gibi kentlerimiz de hizmet alabileceğiniz şehirlerdir.

Diğer perdeleme hizmetlerimizi de inceleyebilirsiniz:

Perde sistemleri konusunda 20 yıllık tecrübemizle en yüksek teknolojileri kullanarak size en uygun çözümleri sunuyoruz.

This post is also available in: İngilizce