Motorlu Perde

Motorlu Perde Sistemlerinde Size En Cazip Fiyatlarla En Uygun Çözümleri Sunuyoruz.

Size özel motorlu perde fiyat tekliflerimiz için hemen arayın!

(Aramak için numaranın üzerine tıklayabilirsiniz)

Ara
Gündüzler Perde Telefon Ara

Motorlu Perde Fiyatları ve Modelleri

Motorlu Perde denilince son zamanlarda farklı teknolojiler de akla geliyor. Örneğin motorlu perde hem modern bir görünüm isteyenler için caziptir, hem de uzaktan kumanda seçeneği ile pratiklik kazandırdığı için pek kişi için ev ve iş yerlerinde kolaylık sağlayabilir. Toplantı salonlarının çevreye karşı izole hale getirilmesinde de oldukça pratik bir seçenek olacaktır. Bunun yanı sıra geniş bir mekâna sahip olan restoranlar, kafeler bu perde türü ile kolayca perdeleme yapabilir. Şık duruşu da cabası.

Motorlu perdeler en spesifik perde türlerinden biri olarak kabul edilse de, aslında her perde sistemi farklı detaylara sahip olması ile özen isteyen birer konu haline geliyor. Perde ihtiyacınızı sizin için dert olmaktan çıkaracak olan Gündüzler Perde ile iletişime geçebilirsiniz. Sizin için gelip keşif yapacak ve profesyonel önerilerde bulunacak olan profesyonel ekip, muhteşem mekânlar tasarlamanıza yardımcı olacaktır. Böylece sizin için bir avantaj haline gelecek.

Evimizin sıcaklığını, samimi ve göze hoş görünmesini sağlayan motorlu perde rastgele seçilemez. Pek çok detaya dikkat ederek bu seçimi yapmamız gerekir. Hem mahremiyet sağlayıcı olan hem de ışığın evimize kontrollü bir şekilde girmesini sağlayan motorlu perdeler, basit bir kumaş perde olarak sunulmuyor. Bu klasik seçeneklerin pek çok farklı renk ve desenle sunulmasının yanı sıra çokça yeni perde sistemi kullanıma girmiştir.

Örneğin, son zamanların en çok tercih edileni olan motorlu perdeler, zebra perde, katlamalı perde, zip perde ve çok daha fazlası perde seçimi yapacak olanlara sunulan farklı perde sistemleridir. Bu sistemlerin her biri için de sunulan pek çok renk ve desen seçeneği de mevcut. Günlük klasik kullanıma hitap eden perdelerin yanı sıra, kafe ve restoran gibi mekanlar için uygun olan motorlu perde modelleri, kış bahçesi perdesi gibi spesifik tasarımları ancak ve ancak Gündüzler Perde Sistemleri güvencesiyle en iyi özelliğe sahip modeller bugün bulunabiliyor. Tüm perde sistemlerinde büyük bir kolaylık olarak karşımıza çıkan Gündüzler Perde, tüm bu seçenekleri projelendirme aşamasını da üstlenerek sunuyor.

Diğer hizmetlerimizi de inceleyebilirsiniz:

Perde sistemleri konusunda 20 yıllık tecrübemizle en yüksek teknolojileri kullanarak size en uygun çözümleri sunuyoruz.

This post is also available in: İngilizce