Sahne Perdesi

Sahne Perdesi Modellerinde En Cazip Fiyatlarla En Uygun Çözümleri Üretiyoruz

Size özel sahne perdesi fiyat tekliflerimiz için hemen arayın!

(Aramak için numaranın üzerine tıklayabilirsiniz)

Ara
Gündüzler Perde Telefon Ara

Sahne Perdesi Fiyatları ve Modelleri

Tiyatro, sinema ve muhtelif salonlarda kullanılan, hem kullanışlılık gerektiren, hem de görsellik sunan perdeler, sahne perdesi olarak adlandırılır. Bu amaçlar ile kullanılan perde sistemlerinde, oldukça geniş bir çeşitlilik söz konusudur. Hem istekler doğrultusunda, görsellik göz önünde bulundurularak tasarım yapılabilir hem de motorlu sistemler ile perde toplama mekanizmasının şekli ile kullanışlılık göz önünde bulundurulabilir.

Sahne perdesi sinema, tiyatro ve benzeri özel gösteri merkezleri için en önemli unsurlardan biridir. Bu yüzden de büyük bir titizlik ile tasarlanıp tesis edilmesi gerekir. Hem tecrübe, hem de profesyonellik bu anlamda tercihinizde belirleyici olmalıdır. Uzaktan kumanda ya da butonla kontrolün mümkün olduğu motorlu perdeler, günümüzde eski tip perdelere nazaran en çok kullanılanlardır. Motorlu perde büyük bir kolaylıkken, bazı sahnelerin büyüklüğü sebebi ile birden fazla motorun kullanılması gerekebilir. Bunu Gündüzler Perde Sistemleri ekibi gibi profesyonelliği ile dikkat çeken bir ekip ile birlikte tespit edip kararlaştırmalısınız.

Sahne perdesi tesis edilirken, perdelerin imalatından, montajlanmasına, kalite testlerinin yapılmasından tasarımına kadar her bir aşama profesyonellik gerektirmektedir. Her aşamada hem titizliğe ihtiyaç duyulur, hem de yetkinlik gereklidir. Dolayısıyla sahne perdesi uygulaması, size özel bir süreçtir. Uluslararası standartlara uygun, yangına karşı dayanıklı perdelerin tesis edilmesi, kaliteli ve uzun ömürlü bir mekanizmanın kurulması gibi farklı detaylar, kesinlikle gözden kaçırılmaması gerekenlerdir.

Perdenizin tasarımını, sunulan seçenekler arasından seçebileceğiniz gibi, sahnenize özel bir tasarım da tercih edebilirsiniz. Bu konuda, uzmanlığı, tecrübesi ve bilgi birikimi ile dikkat çeken Gündüzler Perde Sistemleri ekibi size yardımcı olacak, yol gösterecektir. Böylece kolayca seçimlerinizi yaparak, en kısa sürede muhteşem bir perdeye sahip olabilirsiniz. Sistem basit bir perdeden çok daha fazla detaya sahip olduğundan, kesinlikle özen ve profesyonellik olmazsa olmazdır.

Hangi şehirde olursanız olun, Gündüzler Perde Sistemlerinin uzmanlığından faydalanabilirsiniz. Ankara, İzmir, Antalya, Muğla ve Kocaeli başta hizmet ağında yer alan şehirler olsa da, aynı zamanda Trabzon, Samsun, Denizli, Sakarya, Eskişehir gibi şehirler de profesyonel ekibin hizmetini alabileceğiniz şehirlerimizdir. Siz de hemen iletişime geçerek, eşsiz bir sahne perdesine sahip olabilirsiniz.

Diğer perdeleme hizmetlerimizi de inceleyebilirsiniz:

Perde sistemleri konusunda 20 yıllık tecrübemizle en yüksek teknolojileri kullanarak size en uygun çözümleri sunuyoruz.

This post is also available in: İngilizce