Zip Perde

Zip Perde modellerinde size en uygun çözümleri üretiyoruz.

Size özel fiyat tekliflerimiz için hemen arayın!

(Aramak için numaranın üzerine tıklayabilirsiniz)

Ara
Gündüzler Perde Telefon Ara

Zip Perde Fiyatları ve Modelleri

Perdeler evlerimizin en önemli unsurları. Buna karşı çıkmak mümkün değil, çünkü perdeleri olmayan bir ev eksiktir. Bununla birlikte zip perde denilince bugün insanların gözünde canlanan manzara farklı farklı olabiliyor. Zip perde pek çok farklı tasarımda ve de mekânda yerini farklı sistemlere bırakıyor. Örneğin, modern tasarımı daha çok seven kişiler evleri ofisleri gibi farklı yerlerde daha modern perdeler kullanıyor. Bunlar stor perde, zebra perde ya da zip perde olabilir. Belki de çok daha farklı modeller olabilir.

Nihayetinde elde edilen görünüm her seferinden birbirinden daha güzel olacaktır. Zip Perde seçimi evlerimiz için önemli sorun olurken aynı şekilde kafe ve restoran gibi işletmeler için de önemli bir problemdir. Aynı şekilde ofis perdesi seçimi de önem taşıyan bir konu. Ofis perdelerinin kullanışlılığına neredeyse görünümünden daha fazla önem verilir. Çünkü ofiste istenildiğinde görüşün kesilmesi, ışığın kontrollü olarak içeri alınması ve hatta zaman zaman karartmanın sağlanması gerekecektir. Bunun için de fonksiyonel perdeler seçmek gerekir. Perde ihtiyacı olanlar için seçeneklerin kısıtlı olduğunu sananlar ise yanılıyorlar. Çünkü Gündüzler Perde bugün geniş bir bölgede hizmet vermekte, neredeyse Türkiye’nin her kentine kadar ulaşmaktadır. İhtiyaç duyacağınız zip perdeler ve kış bahçesi perdesi gibi farklı mekanizmalar için rahatlıkla iletişime geçebilirsiniz.

Perdeleri temelde zip perdeler, kumaş perdeler ve mekanik perdeler gibi yapısal bir gruplandırma içerisine alabiliriz. Bunlar arasında en özel modeller mekanik perdeler olmaktadır. Her firmanın bu tür ihtiyaçlara cevap verememesi, Gündüzler’in farkını da ortaya koyuyor. Sizin de çeşitli sebepler ile zip perde ihtiyacınız olabilir, sahne, açık alanlar ve benzeri mekânların yanı sıra evlerde dahi bu sistem tesis edilebilir. Belki de kış bahçesi perdesi olarak böyle özel bir yapı isteyebilirsiniz. Uygulama alanı her neresi olursa olsun aradığınız kaliteyi ve de güveni, burada kolayca bulabilirsiniz. Hizmet ağı içerisinde yer alan kent, en özel tasarımlar, en dikkat çeken modellere ulaşabilirsiniz.

Perde sistemleri konusunda 20 yıllık tecrübemizle en yüksek teknolojileri kullanarak size en uygun çözümleri sunuyoruz.

© Telif Hakkı - Gündüzler Perde Sistemleri